21 dní pro život

Jednadvacítka

Jednadvacítka je možná pro někoho magické číslo. Říká se, že je určitým milníkem v procesu tvorby nových návyků, tedy alespoň dle řady odborníků. V tomto období si dokážeme osvojit nový návyk a nahradit jím návyk starý, nevyhovující.

Věříme, že pokud po dobu 21 dní vyvinete potřebné úsilí, vydržíte aplikovat v programu uvedené zásady, změníte svůj život. Za 21 dní poznáte, a to výrazně, jaký dopadstrava na naše zdraví, na to jak se cítíme, kolik máme energie a vitality.

Cesta ke zdraví

Program 21 dní pro život je cestou ke zdraví. Během progamu získáte informace vedoucí k porozumění toho, jak funguje naše tělo, co nám prospívá, a co škodí. Naučíte se jíst a také se pohybovat v souladu s potřebami svého těla. Vše je ověřeno nejen vlastní praxí, ale také postaveno na řadě výzkumů a vědeckých poznatcích.

Pokud porozumíte základní parametrům svého zdraví, dokážete mnohem jednodušeji identifikovat co vám prospívá a co ne. Program 21 dní pro život není dogma, je to vodítko, které vám širokou flexibilitu dle vašich osobních preferencí. Právě to považujeme za klíčové. Nevěříme, že je možné lidský život svázat do úzkých pravidel. Všichni autoři programu vycházejí ze stejných hledisek, ale každý z nás volí odlišné postupy.

Co nás spojuje?

Porozumění fungování našeho těla. Láska k jidlu. (Nejen k jídlu.) A v neposlední řadě zdraví, které je pro nás na prvním místě. A pokud chceme mít na prvním místě zdraví, nezbytně tam patří také jídlo. Jídlo totiž pro nás může být lékem, ale také zabijákem.

3 x 21 dní

Program 21 dní pro život má tři části:

  1. Prvních 21 dní - Jídlo je základ všeho
  2. Druhých 21 dní - Pohyb je nedílnou součástí
  3. Třetích 21 dní - To, jak myslíme, určuje čím jsme

Co získáte?

První 21 dní vám umožní porozumět, jak je jídlo důležité. Vyvíjejte potřebné úsilí a řiďte se pravidly programu a budete příjemně překvapeni výsledky, kterých dosáhnete. Ano, již za 21 dní budete vidět a cítit výsledky. A nebojte se. Základem je dobře a kvalitně jíst. Jen je třeba jíst správné potraviny. Naučíte se stravovat přirozeně.

Druhých 21 dní je zaměřeno na pohyb. Pohyb je naší přirozenou součástí. Během tohoto období se zaměříme na oživení pohybových návyků. Budete se divit, ale základem je pomalý pohyb a krátké intenzivní cvičení. Zapomeňte na hodiny v posilovně. Porozumíte brzy, proč tomu tak je.

Třetích 21 dní vám pomůže zvládnout mentální techniky a postupy, které již určitě znáte. Jen je možná jako většina lidí nevyužíváte. Jsou jednoduché a silně účinné. Umožní vám vydržet, setrvat na správné cestě a oddolat tlakům, kterým je moderní člověk vystavený. Ať již se jedná o tlaky na současné trendy v oblasti stravování, vliv marketingu a všude dostupného fast foodu, tak o tlaky vašeho okolí, které má jinou cestu, než budete absolvovat vy.

Čemu věřit a na koho spolehnout?

Setkáte se s rozporuplnými informacemi. Možná dokonce i v rozporu s tím, co jste sami zažili. Budete váhat, mít tendenci zpochybňovat. Mnozí odborníci přece říkají něco jiného, což povede ke zmatení, kde je vlastně pravda.

Věřte sobě.

Začněte s prvními 21 dny a uvidíte. Pokud dodržíte pravidla a výsledky vás nepřesvědčí, nic neztrácíte. Naše zkušenost je však taková, že se vám nebude chtít zpět. Lidé ztrácí v programu tělesný tuk, cítí se lépe a získávají energii do života. Vyzkoušejte to také a uvidíte sami.

Vaši zkušenost nikdo nenahradí.

Máte otázky k programu? Napište nám

* - povinné položky
Nejsou vyplněny všechny povinné položky. Povinné položky jsou označeny hvězdičkou *