On-line training

PORTÁL www.BrainTools.cz

Disponujeme unikátním systémem doplňujícím vzdělávací aktivity. Trénink je teprve začátkem, inspirací či podnětem. Zapomeneme 80% informací. Pomocí našeho systému tomu můžete zabránit.

Na portálu BrainTools získáte podporu, nástroje a techniky pro pracovní efektivitu a implementaci nových poznatků do praxe, včetně názorných příkladů. Portál můžete využít samostatně, avšak pomocí jeho využití můžete zvýšit efekt Vašich vzdělávacích akcí. Cíle z tréninku zanesené jednoduše do on-line systému, aktivizují účastníky a vedou je ke změně. Systém disponuje řadou podpůrných nástrojů. Neváhejte je vyzkoušet. Registrace je zdarma a registrovat se můžete zde: REGISTRACE

TRÉNINKEM S NÁMI ZÍSKÁTE PŘÍSTUP DO UNIKÁTNÍHO VZDĚLÁVACÍHO SYSTÉMU WWW.BRAINTOOLS.CZ ZDARMA.

JAKÝ BUDETE MÍT UŽITEK?

Zachycené cíle a akční plány - navazující rozvoj - hodnocení posunu - změna chování - práce s návyky - jednoduchost - statistika - měřítka - řízení rozvoje - vybrané nástroje a techniky v českém i anglickém jazyce.

CO JE STANDARD?

Přehledné a příjemné prostředí - denně novinky - rychlá aplikace do praxe - podklady ke stažení - statistiky - akční plány - pozitivní deník.

OSOBNÍ ZKUŠENOST

Nejlepší cesta je osobní zkušenost. Rádi Vám systém představíme a umožňíme si jej vyzkoušet.

Máte otázky k programu? Napište nám

* - povinné položky
Nejsou vyplněny všechny povinné položky. Povinné položky jsou označeny hvězdičkou *